Vlerësimi i parfumit 4,21 nga 5 me 48 vota
Zest Marin nga Fragrance Du Bois është një aromë Aromatike Citrus për femra dhe meshkuj. Zest Marin u lançua në vitin 2016. Notat kryesore janë limoni, bergamoti dhe galbanumi; notat e mesme janë nota deti, arrëmyshk dhe livando; Notat bazë janë Vetiver, Musk, Nota Druri dhe Vanilje.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zest Marin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano