I karakterizuar nga shishet e tij që kombinojnë pastërtinë dhe detajet e papërpunuara ose të rafinuara, Koleksioni Jewel mbledh “Eaux Fortes” të M.Micallef: aroma intensive që sublimojnë lëndët e para fisnike.

E mbushur me diell, Ylang in Gold është një aromë rrezatuese me akorde ekzotike intriguese. Tekstura e saj sensuale vendos një vello delikate prej ari perle në lëkurë.

Lloji: femëror

Familja e nuhatjes: orientale me lule

#Sipër: geranium – agrume – artemisia.
#Mes: dru sandali – ylang-ylang – trëndafil – zambak – magnoliaz
#Baza: Kokosi – vanilje – myshku – myshk lisi.

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ylang in Gold”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano