Viti i hapjes: 2010
Koleksioni: Personaje
Familja kryesore e nuhatjes: Floral
Familja e mesme e nuhatjes: Fruti
Akordi i parfumit:

Nota tonik: Lule Mate
Nota dominuese: Osmanthus
Nëndominant: Çaji jeshil
I pasionuar pas florës vendase, Thays krijoi parqe unike. Ne kemi imagjinuar takimet e pamundura të aromave të shumta në kopshtet e tij magjepsëse.

Linja Pura Esencia është krijuar pas një procesi artizanal të pronarit që nuk përfshin filtrim. Ky produkt mund të paraqesë sedimentim ose turbullira, një shenjë normale që pasqyron cilësinë e produktit dhe natyrën e përbërësve të tij.

size

50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thays”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano