Zbritja në fushën e tenisit, e rrethuar me bar të gjelbër dhe pisha, duke ndjerë rrezet e ngrohta të diellit dhe erën e kripur nga deti.

Miqtë presin në klub për një “aperitivo” para drekës gati për të qeshur! Nota shkëlqyese, tonike dhe jeshile të nerolit të rafinuar të kombinuara me nota marine dhe diellore.

Një shpërthim freskie e ngrohur nga një akord i nënvlerësuar i myshkut-drurit.

size

30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tennis Club”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano