E sofistikuar dhe ngushëlluese në të njëjtën kohë, ju pëshpërit një sekret në vesh, si një premtim.
Aroma e një kutie të vjetër puro druri që dikur mbante ato thesare të mbështjella fort, të kontrabanduara nga një ishull i largët.
Është absolutisht i paharrueshëm dhe plotësisht joshëse, shtrihet në mënyrë letargjike në të gjithë lëkurën për orë të tëra, duke shfaqur anën e saj të errët.
Një aromë e ndritshme dhe elegante, plot mister, që gradualisht bëhet një “must” thelbësor që synon një mashkull karizmatik, në kërkim të një aromash sensuale por të rafinuar mbrëmjeje.

#Top: Kanellë, Limon, Karafil, Piper Rozë, Duhan.
#Mes: Gjethet e duhanit, Heliotrope, Vanilje Absolute.
#Baza: Sandal Mysore, Absolute Tobacco, Patchouli.

size

100ML, 50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tabac Royal”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano