Koleksioni Secrets Of Love   Duke portretizuar 6 fazat e dashurisë, koleksioni Secrets Of Love karakterizohet nga shishet e tij të bizhuterive që ngjallin kafaze dashurie. Aromat? Kompozime luksoze orientale që provokojnë një inkandeshencë të shqisave.

Ajrore dhe ndriçuese, shpirtërore lëkundet mes ngrohtësisë, fuqisë dhe transparencës. I veshur me një freski lulesh, ky eau de parfum lulëzon në mënyrë delikate në një notë të lehtë vanilje.

Familja e nuhatjes: orientale – lulesore

Nota kryesore: manaferrat rozë – bergamot

Nota e mesme: jasemini – kedri – piper i bardhë

Nota bazë: ambra – vanilje – benzoinë

size

75ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spiritual”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano