Koleksioni Secrets Of Love Duke portretizuar 6 fazat e dashurisë, Koleksioni Secrets Of Love karakterizohet nga shishet e tij të bizhuterive që ngjallin kafaze dashurie. Aromat? Kompozime luksoze orientale që provokojnë një inkandeshencë të shqisave.

Familja nuhatëse: orientale – lëkurë

Ideal në të gjitha stinët, ky eau de parfum tërheqës vendos nota ekzotike dhe frutash në lëkurën tuaj, të sublimuara nga jasemini fisnik dhe druri i sandalit intensiv dhe aoud.

Nota e sipërme: grejpfrut – limon – tarragon – arrëmyshk

Nota e mesme: jasemini – lule portokalli – manushaqe

Nota bazë: dru sandali – vanilje – lëkurë

size

75ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SENSUAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano