Një origjinal nga Fragrance Du Bois

Mbulojeni veten me një aromë që është po aq e guximshme dhe e parezistueshme sa ndërlidhësit tuaj. Secret Tryst është një parfum i ri, dehës për ata që dëshirojnë pasionin me ndjenjën e aventurës.

Zgjoni shqisat tuaja me notat gjallëruese të bergamotit dhe agrumeve dhe nënshtrohuni ndaj drurit sensual të kedrit. Bëjeni magjinë tuaj me notat e mesme magjepsëse të jaseminit dhe myshkut të papërpunuar dhe tokësor të vetiverit dhe temjanit. Trëndafili magjepsës shton një prekje romantike të egër në dashuritë tuaja, duke joshur ata që dëshirojnë të dorëzohen me aromën e tij magjepsëse. Arrestuese, provokuese dhe pashpresë e varur.

Prova e fshehtë – sepse një herë nuk është kurrë e mjaftueshme.

Extrait De Parfum 100ml.

Shënimet kryesore
Bergamot, Shafran, Kardamon Indian.
Shënime të mesme
Trëndafili, Jasemini, Druri i Kedri, Vetiveri.
Shënimet bazë
Patchouli, temjan, cistus, vanilje.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Secret Tryst”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano