Antidoti i përsosur për një ditë të ftohtë dimri, hapja e shijshme e kokosit e Santal Complet ju bën të mbyllni sytë dhe të ëndërroni ditët me diell në parajsë. Notat e ndritshme, limoni i japin një zemër të papenguar vjollce dhe piper të zi, përpara se notat bazë kremoze të drurit të sandalit, qelibarit, myshkut dhe vaniljes të japin lavdinë e kurorës
në atë që është një aromë e butë, sensuale dhe medituese santal dhe aromë kokosi.

Shënimet kryesore
Limon, kokos
Shënime të mesme
Vjollca, Piper i Zi
Shënimet bazë
Myshqe, dru sandali, qelibar, vanilje

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Santal Complet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano