Elegante dhe pa kohë, Royal Vintage zbulon një rezultat jashtëzakonisht të rafinuar. Një favorit i garantuar për adhuruesit joshës të parfumerisë së lartë për meshkuj.

Lloji: mashkullor

Familja nuhatëse: drunore

Sipër: manaferrat rozë – bergamot – mollë

Mesi: selvi – jasemini – trumzë

Baza: patchouli – myshku – qelibar – myshk

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROYAL VINTAGE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano