I karakterizuar nga shishet e tij që kombinojnë pastërtinë dhe detajet e papërpunuara ose të rafinuara, Koleksioni Jewel mbledh “Eaux Fortes” të M.Micallef: aroma intensive që sublimojnë lëndët e para fisnike.

Ky eliksir mbretëror lëshon nota shqetësuese duke sublimuar një myshk të bardhë të jashtëzakonshëm. Një parfum i zjarrtë që mbështjell të dashuruarit me aroma fisnike të myshkut.

#Lloji: femëror.
#OlfactoryFamilja: florale – drunore – myzeqare.

#Sipër: pjeshkë – trëndafil – mjedër.
#Mes: myshku – dru i çmuar – ylang ylang.
#Baza: myshku i bardhë – benzoinë.

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROYAL MUSKA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano