Një aromë e këndshme trëndafili dhe oud

Një aromë intensive dhe magjepsëse prej kadifeje e frymëzuar nga trëndafili i çmuar dhe magjepsës i damaskut.

I emëruar sipas dinastisë Umajad, Rose Omeyyade tregon për madhështinë e pallateve të dekoruara me bollëk Levant. Një odë tingëlluese ndaj sensualitetit dhe përsosjes që dikur u kap në pikturat orientaliste të shekullit të 19-të.

Akordet prej druri dhe qelibar shënojnë një krijim unik dhe elegant.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rose Omeyyade”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano