Riviera Sunrise drita e artë e diellit mesdhetar. Rrezet e ngrohta shkëlqejnë në majat e pemëve të vjetra të portokallit dhe bashkohen me valët e ngjyrosura të kaltra të oqeanit në një vallëzim aromatik.

Një hapje e guximshme kombinon tulin e shijshëm të limonit, mandarinës dhe portokallit me freskinë aromatike të borzilokut. Shtresat shkëlqyese të agrumeve luajnë një duet me energjinë e gëzueshme të luleve të portokallit dhe gjetheve të fikut, duke u harmonizuar me notat drusore.

Riviera Sunrise shpreh një atmosferë që lëkundet midis qetësisë meditative të mëngjesit dhe shpërthimeve të energjisë diellore rrezatuese.

Marie Salamagne dëshironte të kapte dhe transformonte bukurinë e këtyre momenteve kalimtare të lumturisë si një odë për sharmin e papërshkrueshëm të Rivierës Franceze.

Një aromë me një shkëlqim portokalli, të artë, të puthur nga kujtimet e fëmijërisë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Riviera Sunrise”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano