Historia e PARAMOSJEVE

Një nga parfumet më madhështore në portofolin tonë, Regal është sa madhështor dhe joshës – një parfum i mrekullueshëm me nota kafshërore që i lë të tjerët në vazhdën e tij.

Joshëse dhe komanduese. Regal jep një ndjenjë të sofistikimit, joshjes dhe dramës.

Hunda pas kësaj arome është mjeshtri i parfumerisë Christian Provenzano.

#Shënimet kryesore: Shafran, Barbarozë, Nota jeshile.
#Notat e Mesme: Trëndafili, Vjollca, Hedione, Jasemini.
#Notat bazë: Patçuli, dru sandali, qelibar, kedri i Virxhinias, myshku.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “REGAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano