Një eliksir i gjallë mashkullor, RedColorado i rilidh meshkujt me instinktet e tyre, duke rritur fuqinë dhe vetëbesimin e tyre. Ky eau de parfum fisnik me drurë, lëkurë dhe pikante është i rrënjosur në një ngjyrë të kuqe pasioni të ndezur, duke evokuar peizazhet mitike të Perëndimit të Madh Amerikan.
Notat e sipërme: bergamot – selvi – pishë
Notat e zemrës: dru i djegur, kedri, trëndafili, dru sandali, paçuli, dru guaiac
Notat bazë: vanilje – lëkurë

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RedColordo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano