I karakterizuar nga shishet e tij që kombinojnë pastërtinë dhe detajet e papërpunuara ose të rafinuara, Koleksioni Jewel mbledh “Eaux Fortes” të M.Micallef: aroma intensive që sublimojnë lëndët e para fisnike.

Shkëlqyeshëm dhe kristalor, Pure Extrême lartëson një elegancë të rafinuar dhe bashkëkohore. Një përbërje delikate për një shteg të veçantë depërtues.

Lloji: femëror

Familja e nuhatjes: lule myzeqare

Top : trëndafili – Gardenia

Mesi: Jasemini – lule të bardha

Baza: Qelibar – myshku i bardhë

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Extreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano