Një aromë e shijshme, agrume, lulesh

Me pamje nga deti i kaltër me xhevahire, ndodhet një vilë e bukur dhe një kopsht i izoluar. Një bollëk agrumesh të ngarkuara me fruta dhe lule aromatike krijon një portret të gjallë të një parajse të gjetur. Një erë e butë deti sjell freski dhe një aromë kristalore, të ngjyrosur me kripë, diell dhe premtimin e momenteve të paharrueshme.

Një sinergji natyrale midis freskimit të tortës së bergamotit dhe butësisë së mëndafshtë të luleve të portokallit, jaseminit dhe trëndafilit krijon një moment të qetë. Lëkura rrezatuese e pomelo-s së mprehtë e përzier me rrezet e dritës së diellit është e thjeshtë, por magjepsëse me një joshje të lehtë.

Pomelo Riviera është një aromë për të ngjallur shkëlqimin e lëkurës verore të bronzizuar lehtë dhe ditëve dhe netëve të verës pa fund.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pomelo Riviera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano