Kombinimi i përbërësve thelbësorë natyralë të kombinuar me fuqinë mistike të Oud-it të vërtetë Përmirëson flokët tuaj duke depërtuar në mënyrë aktive në folikulat e flokëve, gjë që stimulon rritjen e flokëve dhe promovon flokë më të pasur dhe më të trashë. Hidraton dhe rregullon flokët e thatë, duke përfshirë lëkurën tuaj. Eliminon zbokthin dhe kruajtjen e flokëve falë fuqive antipruritike të vajit natyral të udit.

Rigjallëron flokët e dëmtuar dhe riparon majat e ndara, ndërsa i jep flokëve një shkëlqim të mrekullueshëm dhe prekje të butë prej kadifeje të dukshme menjëherë.

size

50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oud Orange Hair Mist”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano