AROMA Extrait de Parfum

Për të kënaqur adhuruesit e këtij përbërësi të lashtë, tërheqës, ne zgjodhëm Oud-in më të hollë të Lindjes së Mesme dhe dyfishuam përqendrimin në krahasim me formulën tonë standarde.

 

PËRBËRËSIT: alkool denat. (alkool), parfum (aromë), aqua (ujë), etilheksil metoksicinnamate, butil metoksidibenzoilmetan, etilheksil salicilate, benzoat benzil, benzil cinnamate, kinamil alkool, citral, citronellol, eugenone, lisolnaolneol, eugenoneli, farasol.

SHËNIME
Koka: Jasemini, qimnon, Cistus
Zemra: Temjan, Patchouli, Shafran, Papirus
Baza: dru sandali, Oud natyral, dru kedri, labdanum, vetyver, thupër

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “OUD IMPERIAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano