aromë me lule, të freskët dhe të pastër

Nuda Veritas nënkupton fillimin e një kërkimi shpirtëror në kërkimin e lumturisë.

Parfumi shpaloset me një zemër delikate me lule jasemini dhe osmanthus të mbështjellë në shtresa të bardhësisë tekstuale, plot shpresë dhe mall. Njerëzimi është i lidhur me tokën dhe mineralet përmes nuancave të myshkut. Ne shikojmë nga qielli dhe kërkojmë të vërtetën e zhveshur, të zhveshur në një mjegull transparente, ujore me nuanca patchouli dhe përkëdheljen e butë të ambroxan.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUDA VERITAS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano