Historia e PARAMOSJEVE

Në zemër të Notorious qëndron një humor sensualiteti skandaloz, i mishëruar në mënyrë të përkryer nga joshja e çokollatës së zezë, e balancuar me zgjuarsi nga një lehtësi e lezetshme prekjeje.

Jo për rrezikun negativ! Famëkeqja po shpërthen nga ndjenja e pritjes. Një aromë e mbushur me pasion dhe parim që të kujton zjarrin brenda të gjithëve ne. Rruga e rrezikshme që çon në një ndjenjë euforie është ajo që mund të prisni.

#Shënimet kryesore: kanellë, ylang-ylang, mandarin sicilian, shafran.
#Shënime të Mesme: Çokollatë e zezë, Temjan, Castoreum, Trëndafil shkëmbi.
#Shënime bazë: Lëkurë, myshk, Vetiver Haitian, Sandalowood, Patchouli, Amber, Cedar Virxhinia.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NOTORIOUS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano