E fortë, e pangopur dhe e butë, Note Vanillée ju jep kujtesën e lëkurës së ngrohur në diell. Një dëshirë për rehati dhe arratisje … Sensualiteti si bonus.

#OlfactoryFamily: qelibar – gustator.

#Koka: bergamot, kanellë.

#Zemër: trëndafil bullgar, karamel, fasule tonka.

#Baza: vanilje, konjak rum, qelibar, myshku, paçuli, dru sandali.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NOTE VANILLEE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano