Oud im është magjia e Orientit, një udhëtim i rrallë diku ku ndoshta nuk ke qenë kurrë dhe do të lutesh të kthehesh.
E gjithë joshja orientale ringjallet në këtë aromë karizmatike, një bukuri intriguese pafund e mban këtë aromë tërheqëse magjepsëse dhe misterioze.
My Oud, një përzierje e rrallë alkimike ku jehonë atmosfera magjike dhe magjepsëse e Mijëra e Një Natës, një parfum intensiv që lëkura e shndërron në një Aurë magnetike magjepsëse duke i dhënë karizëm dhe hijeshi atij që e vesh.
Më pëlqen ta imagjinoj sikur të ishte një dru i lëngshëm parfum që zbret ngadalë për të qetësuar Animon.

#Shënimet kryesore: gjethe dredhkë, shafran, çambaka, kardamom, ud birman.

#Shënime të Mesme: Trëndafili Damaske, Trëndafili Taifi, Jasemini Indian.

#Shënime bazë: Oud Burmese, Qelibar gri, Patchouli, Temjani i Artë i Omanit, Castoreum.

size

100ML, 50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “My Oud”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano