Parfumi “personal” i Martine Micallef ka pasur një sukses të tillë sa frymëzoi një linjë aromash gustator, sensuale dhe magjepsëse.

Rose Centifolia madhështore e kultivuar në Grasse është mbretëresha e këtij eau de parfumi elegant të përmirësuar me nota shkëlqyese.

 

Familja e nuhatjes: florale- pluhur

Notat kryesore: trëndafil, mandarinë, manaferra

Notat e mesme: trëndafil, bozhure, heliotrop

Notat bazë: orizi pluhur – myshku i bardhë – vanilje

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MON PARFUM PEARL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano