Parfumi “personal” i Martine Micallef ka pasur një sukses të tillë sa frymëzoi një linjë aromash gustator, sensuale dhe magjepsëse.

E stolisur me ar, kjo aromë e jashtëzakonshme na çon në zemrën e një Orienti të fantazuar. I ngrohtë, me fruta, këtu është një eliksir i mbushur me mister.

Notat kryesore: Ylang-Ylang, Kumbulla, Piper Rozë, Mandarinë;
Notat e mesme: Tuberoza, Lulja e Portokallit Tunizian, Jasemini.
Notat bazë: nota druri, temjan, qelibar, tymi, vanilje dhe myshk.

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MON PARFUM GOLD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano