Parfumi “personal” i Martine Micallef ka pasur një sukses të tillë sa frymëzoi një linjë aromash gustator, sensuale dhe magjepsëse.

Kjo aromë sensuale lëshon nota të shijshme vanilje dhe karamel, të sublimuara nga thellësia e dyshes së jashtëzakonshme “qelibar-musk”.

Familja e nuhatjes: florale

 

Shënimet e sipërme: kanellë – manaferrat rozë

Notat e mesme: trëndafil – tuberoz – jasemini

Notat bazë: karamel – qelibar – myshku

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MON PARFUM CRISTAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano