Larmes Du Désert pasqyron traditën e parfumeve në Lindjen e Mesme me përdorimin e qelibarit dhe temjanit. Ai i bën homazh rrugëve të lashta të tregtisë së temjanit dhe vendlindjes së parfumerisë.

Ari dhe temjani i japin një ngritje hyjnore kësaj arome të krijuar bukur dhe tingëlluese.

Një nektar magjepsës shpirtëror që përzien sensualitetin e qelibarit fisnik dhe drurëve të çmuar me erëzën misterioze të temjanit.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARMES DU DÉSERT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano