Duke marrë frymëzim nga dashuria arabe për Kahwa (që do të thotë kafe në arabisht), ky parfum është i mbushur me kardamom, eukalipt dhe, natyrisht, kafe. Është shembulli i fundit i traditës i shkrirë me ndjenjën bashkëkohore dhe do t’ju transportojë menjëherë në një moment relaksi. Zemra e Kahwa-s është shumë me lule, ndërsa notat e sipërme dhe të bazës japin një interpretim jokonvencional, por dehës të jetës moderne.

Një aromë e vërtetë e TANI.
Është shembulli i fundit i traditës i shkrirë me ndjenjën bashkëkohore dhe do t’ju transportojë menjëherë në një moment relaksi.

Hunda pas kësaj arome është mjeshtri i parfumerisë Christian Provenzano.

#Shënimet kryesore: kardamom, shafran, karafil, eukalipt, xhenxhefil, gjethe dafine.
#Notat e Mesme: Trëndafili Bullgar, Jasemini Sambac, Kafe, Neroli.
#Shënime bazë: myshk lisi, qelibar, ud kamboxhiane, kedri, paçuli.

 

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAHWA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano