Iris des Champs nga Houbigant është një aromë me lule qelibar për femra. Iris des Champs u lançua në vitin 2014. Hunda pas kësaj arome është Mathieu Nardin. Notat kryesore janë zambaku i luginës, speci rozë, bergamoti, dardha dhe trëndafili; notat e mesme janë iris, Ylang-Ylang dhe Jasemini; Notat bazë janë Musk, Nota Druri, Druri i Sandalit, Vanilje dhe Amber.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Iris des Champs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano