Një parfum që kap karakterin autentik të ishullit të Ibizës; perëndimet e diellit dhe netët e pafundme të muzikës dhe argëtimit pa kufij.
Shenime
Koka: Mandarinë italiane,dardh

Zemra : ylang-ylang ,lule magnolia,jasmin

Baza: Vanilje ,patchouli ,benzoin

size

100ML, 50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ibiza Nights”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano