“Secrets of Love është koleksioni i ri i projektuar dhe krijuar nga Martine Micallef. Përmes këtij koleksioni Martine dëshiron të përdorë çelësa misterioz për të zbuluar Sekretet e Dashurisë. Bie në dashuri me Sekretet e Dashurisë të përmbajtura me delikatesë në shishet e parfumeve të zbukuruara me vija të holla, të montuara si kafaze të vogla dashurie, të përfunduara në mënyrë luksoze, që përmbajnë aroma të notave të shkëlqyera dhe joshëse.

Mbyllni sytë dhe tërhiquni me çelësat për të hapur rrugën aromatike drejt Dashurisë dhe Pasionit… Gourmet dhe Sensual. Ngrohtësia e shpalosjes së temjanit e thurur me shkëlqimin e gështenjës, duke u përzier me lëkurën intensive dhe notat e harlisura të vaniljes. Fisnike, dehje, një deklaratë dashurie e parezistueshme.” – një shënim nga marka.

Gourmet nga M. Micallef është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Gourmet u lançua në vitin 2017.

Notat kryesore: temjan – mjedër

Notat e mesme: manushaqe, lëkurë – gështenjë

Notat bazë: labdan, dru agar (ud) -vanilje

size

75ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gourmet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano