Koleksioni Secrets Of Love Duke portretizuar 6 fazat e dashurisë, Koleksioni Secrets Of Love karakterizohet nga shishet e tij të bizhuterive që ngjallin kafaze dashurie. Aromat? Kompozime luksoze orientale që provokojnë një inkandeshencë të shqisave.

Duke zbuluar një ekuilibër delikat të notave frutash dhe pikante, Glamour është një eau de parfum oriental me dru dhe pluhur delikate.

Familja nuhatëse: orientale – pikante – lulesore

Nota kryesore: rrush pa fara e zezë – shafran – trëndafil – kanellë

Nota e mesme: lesh kashmiri – jasemini – iris – manushaqe

Nota bazë: dru sandali – dru i çmuar – myshku i bardhë

size

75ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GLAMOUR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano