Grupi i parë i parfumeve

Parfumerë të jashtëzakonshëm

Virtuozët krijuan melodinë e aromave tona

Koncerte të drejtpërdrejta të Polisensory

Parfume të punuar me dorë dhe të qëndrueshme

Parfume të krijuara në Paris, të prodhuara në Grasse

Asnjë testim i kafshëve. Alkool panxhari 100% natyral francez

Pjesëmarrje aktive në projekte social-kulturore

Muzika e kompozuar dhe regjistruar në studio nga Mathias Berchasdky

Një nga kompozitorët më të njohur dhe më të vlerësuar të Flamenkos të brezit të tij në Francë.

Notat kryesore: Néroli, Bergamot, Bigarade, Xhenxhefil, Jasemini, Virxhinia Cedarwood, Atlas Cedarwood

 

Përbërja Parfum : Anne-Sophie Behaghel

Muzika e kompozimit: Mathias Berchadsky

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flamenco Néroli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano