Tarracë mbi Detin Mesdhe.

Koktej qetësues me perëndimin e diellit.

Një përzierje perfekte ku esencat e freskëta të limonit, klementinës dhe bergamotit italian kërcejnë së bashku me një ‘kanaille’ mente dhe flluska kokteji.

Raven dhe lulet e portokallit na çojnë në një natë ku brazda është pezull mbi basin e drurit qelibar, temjanin dhe vetiverin nga Haiti.

Një kolonë elektronike me gaz, gaz dhe aromatike që ju shoqëron deri në orët e para.

 

Përbërja e parfumit: Nathalie Feisthauer

Përbërja muzikore: NIID

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELECTRO LIMONADE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano