Gjallëzues dhe i rafinuar, ky eau de parfum aromatik, alternuar me drurë dhe agrume, në një sfond të shkëlqyer ofron një harmoni të pakrahasueshme kontrastesh. I freskët dhe sensual, ky eliksir është një letër e vërtetë dashurie drejtuar natyrës.

Lloji: Unisex

Familja nuhatëse: agrume, drunore, aromatike

Sipër: piper rozë, bergamot, mandarinë

Mesi: koriandër, jasemini, neroli

Baza: mousse, myshk, patchouli, vanilje

size

100ML, 30 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eden Falls”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano