Koleksioni Secrets Of Love   Duke portretizuar 6 fazat e dashurisë, Koleksioni Secrets Of Love karakterizohet nga shishet e tij të bizhuterive që ngjallin kafaze dashurie. Aromat? Kompozime luksoze orientale që provokojnë një inkandeshencë të shqisave.

Aroma jonë magjepsëse orientale misterioze, sensuale, hapet në një dyshe të shkëlqyer portokalli dhe arrëmyshk, më pas zbulon një bazë të papërmbajtshme vaniljeje dhe druri.

Familja nuhatëse: orientale – drunore

Nota kryesore: portokalli – arrëmyshk – manaferrat rozë

Nota e mesme: trëndafil – kanellë – kumbull

Nota bazë: aoud – vanilje

size

75ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano