Një aromë elegante prej druri dhe lëkure të thatë

Kjo aromë e fuqishme u projektua si një ëndërr andaluziane, e imagjinuar gjatë shëtitjes në qytetin e vjetër të Kordobës. Cordoba është një qytet spanjoll dikur i famshëm për “Cuir de Cordoue” të quajtur gjithashtu “Lëkurë e Artë”, një teknikë unike prej ari të stampuar në perde lëkure që përdoret si sixhade.

Notat prej lëkure dhe druri të kombinuara me shafran dhe vetiver ringjallin këtë trashëgimi të lëkurës kordobane. Këto materiale të bukura sjellin një karakter të fortë dhe elegant në Cuir Sacré.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CUIR SACRÉ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano