Chariot do t’ju bëjë të ndiheni të guximshëm ndërsa ju çon në një udhëtim të jetës. Agrumet dhe lulet verbuese arrijnë kulmin në një bazë për t’u rivalizuar. Një aromë shpirti dhe sfide që pasqyron atë të adashes sonë, Mbretëreshës Boadicea.

Një simbol i krenarisë.
Karroca do t’ju bëjë të ndiheni të guximshëm ndërsa ju çon në një udhëtim të jetës.

#Shënimet kryesore: Kokrra të kuqe, Rrush pa fara e zezë, Mollë, Lime, Bergamot.
#Notat e Mesme: Trëndafili, Arrëmyshku, Kardamom, Lulëzimi i Qershisë, Ylang-Ylang, Neroli, Freesia, Jasemini, Tuberoza.
#Shënime bazë: Agardru, vanilje, benzoinë, shafran, dru sandali, paçuli, papirus, myshk, kedri, myshk.

size

100ML, 50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHARIOT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano