Cavort është një aromë intensive intime që ngjall emocion e eksitimit të një takimi të parë. Një aromë e zjarrtë e mbushur me shafran lë të kuptohet për pritjen e asaj që fshihet pas atij shikimi të dytë të vjedhur.

Stimuloni shqisat tuaja me një përzierje komplekse kanelle pikante dhe barbarozë të butë, por të fuqishëm, ndërsa notat e mesme ekzotike të luleve fryjnë, si prekja e butë e një lëkure me furçë me dorë. Një copë davana jep një cilësi të ngjashme me kameleonin, duke rezultuar në një parfum ndjellës plot intensitet dhe individualitet.

Joshëse dhe e sofistikuar, Cavort është një aromë intriguese, plot premtime të paeksploruara.

Për të, për të, për të dashuruar që të ndajnë…

Extrait De Parfum 100ml.

Shënimet kryesore
Shafran, Davana, Geranium, Kanellë.
Shënime të mesme
Rose Absolut, Lule Portokalli, Ylang, Jasmin.
Shënimet bazë
Patchouli indonezian, Labdanum, dru sandali, temjan indian.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cavort”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano