Viti i hapjes: 2015
Koleksioni: Destinos

Familja kryesore e nuhatjes: Aromatike
Familja e mesme e nuhatjes: E gjelbër

Akordi i parfumit:

Nota tonike: Lulja e kaktusit
Nota dominuese: Druri i kedrit
Nëndominant: Nanah Mint

Në një kopsht përballë detit të Uruguait, një lule kaktus zbulon një cep për të ndjerë shtresën e butë të një rreze dielli.

Linja Pura Esencia është krijuar pas një procesi artizanal të pronarit që nuk përfshin filtrim. Ky produkt mund të paraqesë sedimentim ose turbullira, një shenjë normale që pasqyron cilësinë e produktit dhe natyrën e përbërësve të tij.

size

50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cactus Azul”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano