Barcelona. Nata elektronike. 03:12.

Valë tekno të parezistueshme. Ritmi fluoreshent në dritën e zezë.

Adrenalinë kolektive.

Një buqetë sublime ultravjollcë me tubéreuse dhe jasemini e përforcuar nga një spec shpërthyes timut.

Vanilja e parezistueshme e Madagaskarit dhe myshqet luksoze përforcojnë varësinë nga kjo përzierje euforike.

Një lule narkotike. Sensual, trupor dhe i varur.

 

Përbërja Parfum :Pierre-Constantin Guéros

Muzika e kompozimit: Popof avec Animal & Me

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bouquet Encore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano