Boadicea Glorious nga Boadicea the Victorious është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Boadicea Glorious u lançua në vitin 2012. Hunda pas kësaj arome është Christian Provenzano. Notat kryesore janë mjedra, ananasi, molla, kardamom dhe kasi; notat e mesme janë rrëshirë Elemi, arrëmyshk, trëndafil dhe jasemini; notat bazë janë druri Guaiac, Kedri, Myshk, Sandalwood, Patchouli, Musk, Amber dhe Vanilje.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boadicea Glorious”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano