Frymëzuar nga ndjenjat e rënies në dashuri, Ardent është njëkohësisht i varur dhe tërheqës. E pasur me emocione dhe ngrohtësi, natyra nxitëse e kësaj parfume nuk mund të injorohet. I butë dhe ngushëllues, ndërkohë që është pasionant dhe intrigues, është parfum si për fillimet e reja ashtu edhe për dashurinë e qëndrueshme.

#Shënimet kryesore: Trëndafili turk, shafrani, koriandër, farat e karotës.
#Shënime të Mesme: Trëndafil, Dyllë blete, Jasemini, Hedione.
#Shënime bazë: Vanilje, Patchouli, Agarwood, Benzoin, Labdanum, Amber, Musk.

size

100ML, 50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ardent”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano