Shijoni një përvojë të shtuar të aromës me Koleksionin e ri të Pajisjeve. Aroma e Ardent është e mbështjellë brenda një grupi luksoz të gjërave thelbësore të përmasave të përsosura. I përbërë nga shishe 45 ml locion trupi, xhel dushi, shampo, balsam dhe një sapun rrethor 30 g sigurojnë që Ardent të mbetet me kënaqësi të përsosur.

size

50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ardent Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano