Cello Ambre

Deira. Tregu i parfumeve.

Përrallë e muzikës orientale e pëshpëritur nga një farmacist frymëzues.

Historia e një nomad, virtuoz gjenial.

Nota hyjnore të violonçelit. Magji e pashprehur.

Aroma lirike dhe të mëndafshta qelibar që notojnë në shkretëtirë.

 

Shënimet kryesore: Bergamot elegant, mirrë misterioze, tonka e butë, benzoinë e shkëlqyeshme, balsam të pastër, vanilje shpirtërore

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ambre Cello”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano