Historia e PARAMOSJEVE

Ekzotik dhe emocionues, Amber Sapphire është aristokratik pa qenë i përmbajtur, sensual pa qenë i egër. Një mjegull rumi i pjekur në fuçi shton një prekje aventureske dhe piratike.

Ekzotika e thyer është e kombinuar në mënyrë të përkryer me ndjenjën e të diturit. Tharja e butë e drurit e Amber Sapphire së bashku me nuancën e saj të erëzave dhe rumit, i japin kokën një personaliteti krejtësisht më të botës. Parfumi perfekt për individët e udhëtuar mirë dhe me taka të mira.

#Notat kryesore: kanellë, kasi, bergamot, rum.
#Shënime të Mesme: Magnolia, Jasemini Indian, Trëndafili, Mastiku.
#Shënime bazë: Kedri, lesh kashmirani, fasulja Tonka, Vanilje, Agarwood.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AMBER SAPPHIRE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano