Viti i hapjes: 2010
Koleksioni: Personaje

Familja kryesore e nuhatjes: Floral
Familja e mesme e nuhatjes: Jasemini

Akordi i parfumit:

Nota tonike: Jasemini
Nota dominuese: Musk
Nëndominant: Ambergris

Homazh për një miqësi. Në brigjet e Uruguait, një numër jaseminesh uruguaiane dhe aziatike vëllazërohen në këtë parfum.

size

50ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Amalia”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano