Aq e nderuar nga Iceni, ashtu siç e kishin frikë romakët, mbretëresha Boadicea meriton një vend të veçantë në historinë tonë të guximshme. E guximshme dhe e shtyrë, shpirti i saj është kapur në Adoration – një eau de parfum i mbushur me shafran nga koleksioni i ri italian i gazuar. E mbushur me bergamot, trëndafili të lehtë tunizian dhe gjethe manushaqeje mbi një bazë të trashë prej druri kamboxhiane dhe tang të pazbutur të paçulit, Adhurimi përzien dritën dhe hijen në bollëk lozonjare. Duke qëndruar përkrah Joyous dhe Empowered, është njëkohësisht një nderim i lavdishëm për të kaluarën dhe një hap emocionues drejt së ardhmes.

size

100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ADORATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ShqipEnglishItaliano